Buty damskie, buty ślubne, buty taneczne, buty komunijne

Buty damskie, buty ślubne, buty taneczne, buty komunijne – Kribut

Buty damskie, KRIBUT jako firma oraz atelier, produkuje od 1990 roku. Dotychczas specjalizowaliśmy się w produkcji obuwia ślubnego, 4 lata temu zaczęliśmy na dobre przygodę z tańcem, obecnie rozszerzyliśmy swoją ofertę o buty komunijne.

Buty damskie - KributNieustanne dążenie do doskonałości sprawiło, że stworzyliśmy buty, w których każda kobieta czuje się swobodnie oraz wyjątkowo. Nasze buty produkujemy z najwyższej jakości włoskiej satyny i skór naturalnych. W swoich wzorach łączymy pasję z doświadczeniem, starając się stworzyć perfekcyjny balans.

Nadrzędną wartością dla naszej firmy od samego początku jej istnienia był styl oraz wygoda użytkowania. Nasze buty damskie, produkowane z włoskich satyn obuwniczych oraz włoskich skór ekologicznych, wykańczane jest w środku naturalną skórą.

O wyjątkowości naszego obuwia stanowi wytrwałości w dążeniu do perfekcji oraz oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. W swej ofercie posiadamy obecnie bardzo wiele modeli butów damskich. Duża ilość wzorów oraz kolorów pozwolą na zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb naszych klientek.

Staranność wykonania gwarantuje wysoką jakość produktu. W ofercie posiadamy satynowe obuwie do tańców latynoamerykańskich oraz tańców standardowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w naszym salonie firmowym Kribut lub w sklepie internetowym.