Białe buty – ślubne, komunijne i taneczne

Białe buty – Kribut – ślubne, komunijne.

Białe buty do ślubu i do I Komunii Świętej to cudowna i elegancka klasyka. Może się wydawać, że pod długą suknią białe buty będą mało widoczne ale to tylko pozory. Ważne jest aby wybrać bardzo wygodne i piękne białe buty, ponieważ podczas ślubu czy komunii duże i małe kobietki będą przez wiele godzin chodzić, klękać, tańczyć, biegać itp.

Białe buty ślubneWybierając buty warto przymierzać je po południu, kiedy noga jest już trochę zmęczona, wtedy łatwiej zauważyć w których miejscach ewentualnie uciska but. Kupujmy buty miękko układające się do stopy, unikając tym samym zakupu zbyt małych butów. Wybierając buty najlepiej dobrać je do sukienki, mogą być ze skóry z satyny czy z atłasu. Wszystkie prezentują się zjawiskowo. Na chwilę obecną skóra jest bardzo dobrym wyborem ponieważ idealnie dopasowuje się do stopy i miękko pracuje.

Białe buty komunijneJeśli buty kupuje przyszła panna młoda doradzamy dobrać je do sukni ślubnej aby razem z nią stworzyć harmonijną całość. Dlatego jeśli masz białą suknię, należy wybrać białe buty a jeśli suknia jest np. w kolorze ecru, wybierz buty w tym samym kolorze. Dobrze jest również zwrócić uwagę na dodatki przy butach i sukience tak np. jeśli sukienka ma perełki do butów też można je dodać, natomiast jeśli są to koronki, dodaj do botów koronki. Nie można jednak przesadzać i jeśli suknia jest bardzo ozdobna wybierz wtedy raczej eleganckie, klasyczne, gładkie obuwie.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu, tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.