Buty do tańca towarzyskiego

Buty do tańca towarzyskiego

Buty do tańca towarzyskiego powinno być przede wszystkim wygodne i stabilne. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie wysokości obcasa oraz jego rodzaj. Buty do tańca powinny być dobrze zszyte i wytrzymałe aby zapewnić bezpieczeństwo i uchronić przed ewentualnymi urazami i obciążeniem stawów.


Buty do tańca towarzyskiegoWażne jest żeby buty do tańca nie były zbyt duże ani zbyt małe, po prostu mają idealnie leżeć na nodze. Posiadamy wygodne i śliczne buty do tańca. Polecamy buty do tańca w różnych kolorach i fasonach. W naszym sklepie dostępne są buty w kolorze cielistym oraz w kolorze bieli i czerni. Buty wykonane są z włoskiej skóry i obszyte są satyną, posiadają różnej wielkości obcas i delikatne dodatki. Buty do tańców latynoamerykańskich mają odkryte palce i zakryte pięty, zapinane na podpiciu lub w kostce.

Buty do tańców standardowych to klasyczne czółenka z zakrytymi palcami i piętami, pokryte satyną. Przy wyborze butów tanecznych warto zwrócić uwagę jaką podeszwę chcemy. Może to być podeszwa skórzana – bardziej śliska i podeszwa welurowa mocniej trzymająca się parkietu.

Bez względu na to czy jesteś zawodowym tancerzem, czy amatorem czy po prostu chcesz potańczyć tylko dla przyjemności – potrzebujesz wygodnych, stabilnych, dobrze dobranych butów do tańca.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na buty damskie.