Buty do tańca – nie tylko dla zawodowców

Buty do tańca – Kribut

Buty do tańca może zakupić zarówno zawodowy tancerz jak i amator, polecamy również kupno butów do tańca osobom, które pragną przetańczyć nie jedną imprezę i czuć się przy tym elegancko i komfortowo. Wybór damskiego obuwia tanecznego jest bardzo duży.

Buty do tańcaPolecamy Państwu buty o różnej wysokości obcasa, różnym fasonie i kolorystyce. Buty taneczne powinny idealnie przylegać do stopy ale nie uciskać jej, powinny dobrze trzymać stopę aby przy obrotach czuć się stabilnie, w tej sytuacji ważna jest również podeszwa zapewniająca odpowiedni poślizg. Najlepiej wybrać buty z paskiem, dzięki któremu but jeszcze lepiej będzie trzymał się nogi a my będziemy czuć się bezpiecznie. Buty taneczne powinny być dobrane do indywidualnych potrzeb jak i doświadczeń tancerza.

Jeśli jesteś zawodowym tancerze wybierz buty z podeszwą skórzaną, która jest bardziej śliska ale pomoże z łatwością wykonać szereg trudnych figur, piruetów i obrotów na każdej powierzchni. Jeśli jesteś raczej amatorem, bądź chcesz wykorzystać buty do tańca na wesele, studniówkę lub podobne imprezy zdecyduj się na podeszwę welurową, która pozwoli Ci spokojnie utrzymać się na każdego rodzaju parkiecie.

W naszej ofercie znajdą państwo buty do tańców latynoamerykańskich i standardowych. Buty wykonane są z włoskiej skóry i obszyte są satyną, posiadają różnej wielkości obcas i delikatne dodatki. Buty do tańców standardowych latynoamerykańskich mają odkryte palce i zakryte pięty, zapinane na podpiciu lub w kostce. Buty do tańców standardowych to klasyczne czółenka z zakrytymi palcami i piętami, pokryte satyną.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.