Obuwie ślubne damskie, białe buty ślubne

Obuwie ślubne dla pań – Kribut

Obuwie ślubne – to wyzwanie z którym, przyszła panna młoda ma nie lada wyzwanie. Jaka długość obcasa? Klasyczne białe buty czy może z ozdobami i w innym kolorze?  Przede wszystkim buty należny wybrać z odpowiednim wyprzedzeniem, nie mierzymy sukni ślubnej nie mając wybranych butów ślubnych. Daje nam to również czas na wcześniejsze wypróbowanie jak i rozchodzenie obuwia ślubnego.

Najczęściej wybieranym i najbardziej eleganckim butem ślubnym są te wykonane z naturalnej skóry jak również z satyny. W modzie są cały czas wysokie buty na platformie, ale również szpilki – elegancja z klasą dla tych pań, które są przyzwyczajone do tego typu obuwia i nie jedną uroczystość przetańczyły.

792492crkcW naszej ofercie znajdziesz obydwa typy obuwia wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Kupując buty do sukni najlepiej by było, aby spod sukni było widać jedynie czubki obuwia. Jeśli partner nie jest wyższy warto zdecydować się na buty ślubne na niskim obcasie, najlepiej typu grzybek.

Jeżeli decydujemy się na obuwie ślubne z zapięciem, gdyż obawiamy się ze but nie będzie trzymał się stopy, ważne jest aby buty miały regulowane zapięcia przy kostce lub śródstopiu. W celu dokonania zakupu serdecznie zapraszamy do naszego salonu firmowego gdzie zawsze otrzymasz poradę i  możesz sama przetestować różne rodzaje butów gdy jesteś niezdecydowana.

Zapewniamy profesjonalna obsługę, zapraszamy do naszych sklepów oraz do zapoznania się z ofertą na obuwie ślubne w naszym internetowym sklepie z obuwiem damskim – http://www.sklep.kribut.pl/

 

« 1 z 2 »