Obuwie taneczne, buty do tańca

Damskie obuwie taneczne – Kribut

Obuwie taneczne, do szaleństw na parkiecie, powinno być przede wszystkim wygodne i stabilne. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie wysokości obcasa, oraz jego rodzaj.

Obuwie taneczne, buty do tańca - KributNajczęściej w obuwiu tanecznym obcas do tańca klasycznego jest budowy kielichowej lub szpilki. Jednak to Panie muszą zdecydować w jakim rodzaju obcasa i jego wysokości czują się najlepiej. Typu szpilka wyglądają najatrakcyjniej na parkiecie, jednak są one również najmniej stabilne. Do tworzenia dobrego obuwia tanecznego używamy przede wszystkim materiałów takich jak skóra lub satyna. Obuwie taneczne powinno  być wytrzymałe, dobrze zszyte oraz pewnie trzymać się stopy. Jest to gwarancją uchronienia nas przed urazami oraz zbytnim obciążeniem stawów. Ważne jest również aby nie krępowały ruchów.

Obuwie taneczne nie może być ani za duże ani za małe. Najczęściej tego typu obuwie występuje w tradycyjnych kolorach – biel, czerń i kolor cielisty. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do pań zajmujących się profesjonalnie tańcem, ale również do tych które za nie dużym nakładem pieniężnym, chcą się cieszyć dobrym, wygodnym obuwiem na różne uroczystości od tańca towarzyskiego, wizytowych wyjść po ślubne uroczystości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z obuwiem damskim.